Informacja ze szkolenia z zakresu obsługi programu DGCS PZD System

W dniach 7-8 listopada 2017 roku w Katowicach odbyło się szkolenie z zakresu obsługi programu DGCS PZD System.

dscf1012.jpg

dscf1009.jpg

W szkoleniu uczestniczyli wytypowani przedstawiciele Okręgu : Małopolskiego, Śląskiego, Częstochowskiego , Świętokrzyskiego , Łódzkiego oraz Podkarpackiego.
Program został przedstawiony i zaprezentowany przez Główna Księgową KR PZD Panią Mirosławę Marks .Prowadzony przez informatyków Firmy DGCS System oraz przez koordynatora projektu , którzy zapoznali przedstawicieli Okręgów z jego funkcjonowaniem i obsługą poszczególnych modułów. Jest on dedykowany głównie dla Zarządów ROD i będzie on niezbędnym narzędziem do prawidłowego zarządzania i funkcjonowania ROD.

dscf1022.jpg

dscf1026.jpg

Pierwszy dzień szkolenia poświęcony był na poznanie obsługi modułu Ogrody Działkowe , w którym to pracowaliśmy nad przykładową kartoteką działek , działkowców oraz ogrodów. Przedstawiony został również moduł magazyn .
Drugi dzień w całości poświęcony został na zaprezentowanie go od strony finansowo- księgowej .

dscf1028.jpg

dscf1034.jpg

Posiadanie tego programu przez ROD z pewnością poprawi poziom i jakość zarządzania ogrodem , oraz usprawni prowadzenie rozliczeń finansowo-księgowych.

dscf1035.jpg

dscf1048.jpg

Ogrody Działkowe, które chcą nabyć program powinny zgłosić swoje zainteresowanie zakupem do Okręgu z terenu swego działania . Serdecznie zachęcamy do zakupu.

dscf1050.jpg

Dziękujemy serdecznie organizatorom , koordynatorowi projektu szkolenia , a w szczególności Pani Mirosławie Marks za swoje zaangażowanie , poświęcony czas , cierpliwość oraz wyrozumiałość poświęconą uczestnikom.

Opracował:
p.o. kierownik Biura
Karolina Baczewska