ozm pzd

Szkolenie dla nowych działkowców 23.10.2019 rok w Krakowie

szkolenie_list.jpg

Szkolenie dla nowych działkowców 23.10.2019 rok w Krakowie

Okręgowy Zarząd Małopolski PZD w Krakowie serdecznie zaprasza na szkolenie dla nowych działkowców, które odbędzie się dnia 23.10.2019r. (środa) o godzinie 15:00 w świetlicy ROD „im. M. Lewińskiego” w Krakowie ul. Makowskiego 1.

Szkolenie jest finansowane z funduszu oświatowego OZM PZD i nie pobierane są żadne dodatkowe opłaty.

Kalendarzyk Działkowca 2020 odbiór w biurze w Krakowie

72614147_2420640421318682_3834045415976599552_n.jpg

Okręgowy Zarząd Małopolski Polskiego Związku Działkowców w Krakowie zaprasza wszystkie Zarządy ROD z Okręgu Małopolskiego PZD w Krakowie po odbiór (bezpłatnie) Kalendarzyka Działkowca 2020 (w ilości 1 szt na 1 działkę) do biura Okręgu (ul, Makowskiego , Kraków).

Kalendarzyki można odbierać począwszy od dnia 27.09.2019r. (w godzinach pracy biura)

Ośrodek Finansowo – Księgowy w terenie, na obszarze Małopolski

s4_ogloszenie_o_naborze_na_wolne_stanowisko_urzednicze_glowny_1498462397_.jpg

Informujemy, że Ośrodek Finansowo – Księgowy w naszym Okręgu działa od dnia 1 stycznia 2019 roku. Obecnie ma siedzibę w biurze Okręgu Małopolskiego PZD w Krakowie przy ul. Makowskiego 1 w Krakowie.

Magia ziół w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Lubocza I”

roza.png

Ogród „Ziołowy zakątek” znajdujący się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Lubocza I" powstał dzięki niezwykłej inicjatywie Pani Kazimiery Grebli, Krajowego Instruktora Ogrodnictwa PZD. Dzięki jej ogromnej wiedzy i wielkiemu zaangażowaniu powstało niezwykłe miejsce, które służy wszystkim działkowcom.

Obchody 40- lecia ROD "RADOŚĆ" w Andrychowie

W dniu 30 sierpnia w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym RADOŚĆ w Andrychowie odbył się festyn z okazji obchodów 40-lecia powstania ogrodu.

06.jpg

40-lecie rozpoczęło się od uroczystej mszy polowej.

86 Dzień Działkowca w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Dębniki" w Krakowie

W sobotę 31 sierpnia 2019 roku, w ostatni dzień szkolnych wakacji, nasz Rodzinny Ogród Działkowy „Dębniki” obchodził po raz 86 Dzień Działkowca. Oczkiem w głowie była jak zwykle wystawa plonów, chociaż tegoroczne upalne lato i susza sprawiły, że plony nie były tak obfite, jak w ubiegłych latach. Ale dzięki zaangażowaniu działkowców w przygotowanie wystawy była ona równie piękna jak w latach poprzednich.

Specjalistyczne szkolenie uzupełniające dla działkowców z ROD z Okręgu Małopolskiego PZD w Krakowie

wyklad.png

Okręgowy Zarząd Małopolski PZD w Krakowie serdecznie zaprasza na wykład „Warzywa i zioła na działce” odbędzie się dnia 7 października 2019 roku o godzinie 16:00 w świetlicy ROD „im. M. Lewińskiego” w Krakowie przy ul. Makowskiego 1, 31-325 Kraków

ZAPRASZAMY !

Dokumenty: 

Szkolenie dla nowych działkowców 2.10.2019 rok w Tarnowie

szkolenie.png

Okręgowy Zarząd Małopolski PZD w Krakowie serdecznie zaprasza na szkolenie dla nowych działkowców, które odbędzie się dnia 2.10.2019r. (środa) o godzinie 16:00 w świetlicy ROD „im. M. Kopernika” w Tarnowie ul. M. B. Fatimskiej 14.

Szkolenie jest finansowane z funduszu oświatowego OZM PZD i nie pobierane są żadne dodatkowe opłaty.

Szkolenie dla nowych działkowców 25.09.2019 rok w Krakowie

szkolenie_list.jpg

Okręgowy Zarząd Małopolski PZD w Krakowie serdecznie zaprasza na szkolenie dla nowych działkowców, które odbędzie się dnia 25.09.2019r. (środa) o godzinie 15:00 w świetlicy ROD „im. M. Lewińskiego” w Krakowie ul. Makowskiego 1.

Szkolenie jest finansowane z funduszu oświatowego OZM PZD i nie pobierane są żadne dodatkowe opłaty.

Aktualizacja strony Okręgu

Polski Związek Działkowców stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie Okręg Małopolski w Krakowie reprezentowany przez Okręg Małopolski w Krakowie informuje, iż przystępujemy do aktualizacji strony internetowej naszego Okręgu. Zachęcamy ROD do współpracy.

VI Okręgowy Zjazd Delegatów PZD w Krakowie

W dniu 14 września 2019 roku w Domu Działkowca ROD „Dębniki” w Krakowie odbył się VI Okręgowy Zjazd Delegatów PZD w Krakowie.

1.png

Zjazd otworzyła Prezes Okręgu Małopolskiego PZD w Krakowie Pani Janina Oramus witając przybyłych Delegatów, członków ustępujących władz oraz zaproszonych gości. Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewano hymny: Polski oraz PZD.

2.png

Spotkania przedzjazdowe w Okręgu Małopolskim PZD w Krakowie

W dniu 26 sierpnia 2019 roku w siedzibie biura Okręgu Małopolskiego PZD w Krakowie odbyło się pierwsze z pięciu planowanych spotkań przedzjazdowych. Spotkanie miało na celu przygotowanie i zapoznanie delegatów z przebiegiem VI Okręgowego Zjazdu Delegatów PZD w Krakowie, który odbędzie się w dniu 14 września 2019 roku na terenie ROD „Dębniki” w Krakowie o godzinie 10:00.

XVI posiedzenie Okręgowej Rady Małopolskiej PZD w Krakowie

W siedzibie Okręgu Małopolskiego PZD w Krakowie w dniu 6 sierpnia 2019 roku odbyło się XVI posiedzenie Okręgowej Rady Małopolskiej PZD w Krakowie. Było to ostatnie posiedzenie w kadencji 2015 – 2019. Głównym celem posiedzenia było przyjęcie sprawozdania z działalności Okręgowej Rady Małopolskiej PZD w Krakowie za kadencję, programu działania na kolejną kadencję, a także przyjęcie pozostałych materiałów zjazdowych oraz omówienie spraw organizacyjnych VI Okręgowego Zjazdu Delegatów PZD w Krakowie, który obędzie się w dniu 14 września 2019 roku na terenie ROD „Dębniki” w Krakowie.

Stanowisko Okręgowego Zarządu Małopolski PZD w Krakowie w sprawie znaczenia ustawy o Rodzinnych Ogrodach Działkowych

W związku z pojawiającymi się w mediach publikacjami na temat degradowania przepisów ustawy z dnia 13 grudnia 2013 roku o rodzinnych ogrodach działkowych, Okręgowy Zarząd Małopolski PZD w Krakowie wyraża stanowczy sprzeciw wobec tego procederu.

OZM PZD w Krakowie uznaje ustawę z dnia 13 grudnia 2013 roku o rodzinnych ogrodach działkowych za fundamentalny akt obowiązujący w polskim ogrodnictwie działkowym. Ustawa ta, to zasługa rzeszy polskich działkowców, której treść została ustalona w drodze inicjatywy obywatelskiej popartej przez ponad milionową grupę osób.

VI Okręgowy Zjazd Delegatów PZD w Krakowie

VI Okręgowy Zjazd Delegatów PZD w Krakowie odbędzie się w dniu 14 września 2019 roku godzina 10:00 w Domu Działkowca ROD "Dębniki" w Krakowie. W Zjeździe mają prawo wziąć udział delegaci wybrani na walnych zebraniach sprawozdawczo - wyborczych w ROD oraz członkowie ustępujących organów w Okręgu Małopolskim PZD w Krakowie.
Imienne zaproszenia wraz z materiałami zostaną rozesłane w najbliższym czasie.

OZM PZD
w Krakowie

Strony

Subskrybuj RSS - ozm pzd