wydawnictwo działkowiec

Czytajcie „działkowca”!

dz9_1.jpg

Uwaga! W sprzedaży jest już wrześniowy, jubileuszowy numer „działkowca”, w którym świętujemy 70-lecie istnienia tego najstarszego i największego na rynku magazynu ogrodniczego! Świąteczny charakter pisma podkreśla już okładka – z okazałą grafiką i specjalną, złotą winietą. A poza tym oferujemy masę cennej wiedzy i inspiracji, przydatnych, aktualnych porad i wiele, wiele więcej...

Działkowiec nr 05/2017

Ogrody w maju zachwycają zapachami i kolorami kwiatów. Intensywnie rozwijające się rośliny wymagają szczególnej pielęgnacji. To również czas siania i sadzenia gatunków ciepłolubnych. W najnowszym, majowym wydaniu „działkowca” znaleźć można wiele aktualnych informacji związanych z uprawą, urządzaniem i modernizacją działki. Nie zabraknie też tematów ekologicznych, porad zdrowotnych a także wieści z wiosennych ogrodów!

Katalog Wiosna 2017 wydawnictwa "działkowiec"

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem sprzedaży wysyłkowej wydawnictwa "działkowiec", który został przygotowany w związku z rozpoczynającym się już za chwilę sezonem działkowym - Wiosna 2017. W ofercie sprzedaży wysyłkowej sklepu "działkowiec" znajdują się wyjątkowo piękne i atrakcyjne odmiany kwiatów, bylin, pnączy, drzew ozdobnych, a także drzew i krzewów owocowych w atrakcyjnych dla działkowca cenach. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem, do którego link zamieszczamy poniżej.

Działkowiec nr 05/2016

Działkowiec nr 5/2016 okładka

W maju ogrody całkowicie zmieniają swoje oblicze, na morzu soczystej zieleni pojawiają się licznie bajecznie kolorowe kwiaty. To przecież najbardziej ukwiecony miesiąc w roku! Podziwiajmy zatem piękno przyrody, nie zapominajmy jednak o roślinach, które wymagają w tym czasie wyjątkowo intensywnej pielęgnacji. A w wiosennych pracach bardzo pomocny okaże się z pewnością majowy numer „działkowca” – najlepsze źródło aktualnych porad ogrodniczych i ciekawych pomysłów na zagospodarowanie działki!

 

Działkowiec nr 04/2016

W kwietniu wiosna zaczyna się już na dobre. Na działkach jest kolorowo i coraz cieplej. Najwyższa pora aby zabrać się do intensywnych, wiosennych prac i przywrócić blask rabatom, kwietnikom i innym zielonym zakątkom.

Miesięcznik „działkowiec” najlepiej sprzedającym się czasopismem o tematyce ogrodniczej w Polsce!

Czasopismo "działkowiec" na przestrzeni lat

Miesięcznik „działkowiec” jest liderem sprzedaży wśród czasopism o tematyce ogrodniczej i działkowej. To wyraźny sygnał, że jest to pismo potrzebne, które dobrze służy swoim czytelnikom, w tym działkowcom.

Szczegółowe dane na temat sprzedaży „działkowca” opublikował Związek Dystrybucji Prasy. Jak podaje, „działkowiec” był najlepiej sprzedającym się miesięcznikiem ogrodniczym w pierwszym kwartale 2015 roku.

Działkowiec nr 6/2015

Mój Ogródek nr 5/2015

Mój Ogródek nr 5/2015

Wiosna zadomowiła się już na dobre w każdym zakamarku działki. Ptaki ćwierkają, kwitną drzewa owocowe, większość krzewów i drzew ma już listki. Czas więc na wiosenne prace ogrodnicze, a jest ich na prawdę dużo. Od czego więc zacząć? Oczywiście od lektury „Mojego Ogródka”, gdyż znaleźć można w nim wszystkie najważniejsze prace działkowe, podane w przystępny, łatwy sposób.

Nowy – majowy numer czeka już w kioskach. Skorzystaj z naszych rad i pomysłów. Zajrzyj do „Mojego Ogródka”, naprawdę warto!

Działkowiec nr 5/2015

Działkowiec nr 5/2015 okładka

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, w którym przyroda zachwyca nas wspaniałymi widokami i zapachami kwiatów. Często odwiedzamy działki i podziwiamy ich urodę. Nie zapominajmy jednak, że intensywnie rozwijające się rośliny wymagają szczególnej pielęgnacji, a altana oraz różne elementy małej architektury – odpowiedniej konserwacji. Niezawodnym doradcą w wiosennej pielęgnacji działki będzie z pewnością majowy numer „działkowca” który właśnie pojawił się w sprzedaży! Polecamy w nim m.in.

Działkowiec nr 4/2015

Działkowiec nr 4/2015 okładka

Wiosna powoli zagląda już do ogrodów i niebawem rozgości się w nich na dobre. Coraz częściej odwiedzamy działki by podziwiać pierwsze wiosenne kwiaty, a i pracy jest też niemało. Trochę ruchu na świeżym powietrzu z pewnością może wyjść nam na zdrowie, szczególnie, że jest to okres tzw. wiosennego przesilenia. Zachowajmy jednak umiar i nie przeciążajmy się ze wszystkim na raz. Plan prac warto dobrze rozplanować i przygotować.

Działkowiec nr 2/2015

Działkowiec nr 2/2015 okładka

Tegoroczna zima przebiega bardzo zmiennie i raczej łagodnie, odwilże przeplatane są okresami ochłodzeń. Nie jest to korzystna aura dla zimujących roślin, które, niedostatecznie zahartowane mogą ucierpieć od nagłych mrozów. Warto więc regularnie odwiedzać działkę, sprawdzać zimowe zabezpieczenia, czy nie zostały np. uszkodzone przez wiatr (też go nie brakowało), podlewać rośliny zimozielone i robić inne, potrzebne w tym czasie zabiegi. A znakomitym doradcą w tym zakresie będzie lutowy numer „działkowca” który właśnie pojawił się w sprzedaży!

Działkowiec nr 1/2015

Styczeń to jeden z najzimniejszych miesięcy w roku, w ogrodzie niewiele się dzieje, jest to zatem czas odpoczynku dla roślin i ogrodników. Warto jednak i w tym okresie odwiedzać działkę, podziwiać piękne, zimowe krajobrazy, doglądać zimujące rośliny, a także wykonywać niezbędne zabiegi, których również nie brakuje zimą. A znakomitym doradcą w tym zakresie będzie styczniowy numer „działkowca” który właśnie pojawił się w sprzedaży! Polecamy w nim m.in.

Działkowiec nr 12/2014

Piękno waszych działek! Weź udział w konkursie!

Piękno waszych działek! - konkurs logo

Drodzy Działkowcy, to już ostatni moment na wzięcie udziału w organizowanym przez redakcję "działkowca" konkursie "Moja Działka". Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 20 września!
Szczegółowe informacje na temat konkursu.

Działkowiec nr 7/2014

Działkowiec nr 7/2014 okładka

Nadchodzą wakacje i mamy coraz więcej okazji do wypoczynku na działce. Łączmy przy tym przyjemne z pożytecznym i nie zapominajmy o pielęgnacji roślin, które teraz intensywnie rosną i wymagają naszej uwagi. W najnowszym, lipcowym wydaniu "działkowca" znaleźć można wiele praktycznych porad na temat najważniejszych zabiegów do wykonania u progu lata. Będą najnowsze trendy w ogrodowej modzie. Nie zabraknie też inspiracji związanych np. z wyborem najlepszych roślin do uprawy, oryginalnymi kompozycjami czy elementami małej architektury na działce.

Galeria: 
Działkowiec nr 7/2014 przykładowe strony 04-05
Działkowiec nr 7/2014 przykładowe strony 09-10
Działkowiec nr 7/2014 przykładowe strony 12-13
Działkowiec nr 7/2014 przykładowe strony 18-19
Działkowiec nr 7/2014 przykładowe strony 22-23
Działkowiec nr 7/2014 przykładowe strony 24-25
Działkowiec nr 7/2014 przykładowe strony 26-27
Działkowiec nr 7/2014 przykładowe strony 29-30
Działkowiec nr 7/2014 przykładowe strony 32-33
Działkowiec nr 7/2014 przykładowe strony 42-43
Działkowiec nr 7/2014 przykładowe strony 74-75

Strony

Subskrybuj RSS - wydawnictwo działkowiec