Polski Związek Działkowców 
stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie 
Okręg Małopolski w Krakowie 
Kolegia Prezesów w Okręgu Małopolskim PZD w Krakowie
Copyrights © 2020 by Okręg Małopolski PZD w Krakowie All rights reserved.
I. Kolegium Prezesów Zarządów ROD w Krakowie, w dzielnicach: Śródmieście i Podgórze 

Dzielnica Śródmieście

 

1. ROD Dąbie

2. ROD Grzegórzki

3. ROD Kolejarz

4. ROD Olsza

5. ROD Prądnik Czerwony

6. ROD Warszawskie

7. ROD Zacisze

Dzielnica Podgórze

 

1. ROD Bagry

2. ROD Dębniki

3. ROD Drożdżownia

4. ROD Energetyk

5. ROD Golikówka

6. ROD PKP Prokocim

7. ROD Płaszów

8. ROD Pod Wierzbami

9. ROD Podgórze

10. ROD Słonecznik

11. ROD Słoneczny

12. ROD Telpod

13. ROD Twardowski

14. ROD Zakłady Futrzarskie

15. ROD Zakole Wisły

II. Kolegium Prezesów Zarządów ROD w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza
III. Kolegium Prezesów Zarządów ROD w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta 
IV. Kolegium Prezesów Zarządów ROD na obszarze części powiatu krakowskiego
(gmin: Świątniki Górne, Mogilany i Skawina) oraz powiatów: wielickiego i myślenickiego
V. Kolegium Prezesów Zarządów ROD na obszarze powiatu krakowskiego, gmin: Liszki, Zabierzów, Krzeszowice, Wielka Wieś, Michałowice, Kocmyrzów-Luborzyca i Igołomia-Wawrzeńczyce 
VI. Kolegium Prezesów Zarządów ROD na obszarze powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego
VII. Kolegium Prezesów Zarządów ROD na obszarze powiatów: nowosądeckiego i limanowskiego
VIII. Kolegium Prezesów Zarządów ROD na obszarze powiatów: gorlickiego (gmin: Gorlice
         i Biecz) i nowosądeckiego (gmina Grybów)
IX. Kolegium Prezesów Zarządów ROD na obszarze powiatu oświęcimskiego – gminy miejskiej i wiejskiej Oświęcim oraz gmin: Brzeszcze, Chełmek i Kęty 
X. Kolegium Prezesów Zarządów ROD na obszarze powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, miechowskiego i proszowickiego
XI. Kolegium Prezesów Zarządów ROD na obszarze powiatów: wadowickiego, suskiego, nowotarskiego i tatrzańskiego

1. ROD Aster

2. ROD Bielany

3. ROD Cichy Kącik

4. ROD Dolina Słońca

5. ROD Drogowiec

6. ROD Gwarek

7. ROD im. Lewińskiego

8. ROD im. Lucjana Rydla

9. ROD Kalina

10. ROD Krakus

11. ROD Księcia Józefa

12. ROD Małe Błonia

13. ROD Nad Rudawą

14. ROD Nad Wisłą

15. ROD Nauczyciel

16. ROD Panorama

17. ROD Piast-Mydlnicka

18. ROD Pod Brzozą

19. ROD Pod Kopcem
20. ROD Pod Wałem
21. ROD Polon I
22. ROD Przegorzały
23. ROD Tramwajarz
24. ROD Trzykrotka
25. ROD Widok
26. ROD Wiślana Dolina
27. ROD Wrzos
28. ROD Złoty Róg
29. ROD Zwierzyniec
30. ROD Żwirki i Wigury

1. ROD Belferek
2. ROD Budostal Zjednoczenie
3. ROD Hutnik
4. ROD Kabaczek
5. ROD Kombatant
6. ROD Lubocza I
7. ROD Lubocza II
8. ROD Łączność
9. ROD Malina
10. ROD Mistrzejowice I
11. ROD Mistrzejowice II
12. ROD Nad Dłubnią
13. ROD Nowalijka I
14. ROD Nowalijka II
15. ROD Nowalijka III
16. ROD Paproć
17. ROD Piast-Czyżyny
18. ROD PKP Wadów
19. ROD Przodownik
20. ROD Relaks Kantorowice
21. ROD Stokrotka
22. ROD Wisła
23. ROD Zesławice
24. ROD Zieleniewski I
25. ROD Zieleniewski II
26. ROD Zielony Gaj
27. ROD Złoty Wiek
Powiat krakowski: gm. Świątniki Górne, Mogilany, Skawina


1. ROD Jadwiga                                             Świątniki Górne                     gm. Świątniki Górne
2. ROD Gaik                                                   Brzyczyna                               gm. Mogilany
3. ROD Gajówka                                            Gaj                                            gm. Mogilany
4. ROD Lusina                                                Lusina                                     gm. Mogilany
5. ROD Włosań                                              Włosań                                     gm. Mogilany
6. ROD Nad Potokiem                                  Skawina                                  gm. Skawina
7. ROD Ogniotrwałe                                     Skawina                                   gm. Skawina
8. ROD Podgórki                                           Skawina                                   gm. Skawina
9. ROD Pokój                                                  Skawina                                  gm. Skawina
Powiat wielicki
1. ROD Centuś                                               Wieliczka                                 gm. Wieliczka
2. ROD Górnik                                               Wieliczka                                 gm. Wieliczka
3. ROD Magnolia                                           Wieliczka                                gm. Wieliczka
4. ROD Przy św. Sebastianie                       Wieliczka                                 gm. Wieliczka
5. ROD Rekreacja                                          Wieliczka                                 gm. Wieliczka
6. ROD Słoneczny Stok                                Wieliczka                                 gm. Wieliczka
7. ROD Stok po Baranem                             Wieliczka                                 gm. Wieliczka
8. ROD Winnica                                             Wieliczka                                gm. Wieliczka
9. ROD Zdrowie                                            Wieliczka                                 gm. Wieliczka
Powiat myślenicki
1. ROD Jarzynka                                            Dobczyce                                 gm. Dobczyce
2. ROD Oaza                                                  Myślenice                                 gm. Myślenice
3. ROD Porabie                                              Osieczany                                gm. Myślenice 
1. ROD Morawica                                          Morawica                                gm. Liszki
2. ROD Fiskus                                                Balice                                        gm. Zabierzów
3. ROD Jasmin                                               Balice                                        gm. Zabierzów
4. ROD Malwa                                               Balice                                        gm. Zabierzów
5. ROD Hermes                                              Aleksandrowice                     gm. Zabierzów
6. ROD Zamoście                                           Zabierzów                               gm. Zabierzów
7. ROD Kolejarz                                             Krzeszowice                           gm. Krzeszowice
8. ROD Radość                                               Krzeszowice                           gm. Krzeszowice
9. ROD Słoneczko                                          Krzeszowice                           gm. Krzeszowice
10. ROD Tęcza                                               Krzeszowice                            gm. Krzeszowice
11. ROD Zdrój                                                Krzeszowice                           gm. Krzeszowice
12. ROD KAPRI                                             Wierzchowie                           gm. Wielka Wieś
13. ROD Pasternik                                         Modlniczka                             gm. Wielka Wieś
14. ROD Ranczo                                             Więcławice Dworskie           gm. Michałowice
15. ROD Budostal 5                                       Wola Luborzycka                  gm. Kocmyrzów Luborzyca
16. ROD Wola                                                Wola Luborzycka                   gm.Kocmyrzów-Luborzyca
17. ROD Prusy                                               Prusy                                        gm.Kocmyrzów-Luborzyca
18. ROD Tropiszów                                       Tropiszów                               gm.Igołomia-Wawrzeńczyce
Powiat bocheński
1. ROD Górnik                                               Bochnia                                    gm. Bochnia
2. ROD Trinitatis                                           Bochnia                                    gm. Bochnia
3. ROD Zalesie                                               Bochnia                                    gm. Bochnia
4. ROD Kmita                                                 Nowy Wiśnicz                        gm. Nowy Wiśnicz
Powiat brzeski
1. ROD Grodzisko                                         Brzesko                                    gm. Brzesko
2. ROD Nasz Plon                                          Brzesko                                    gm. Brzesko
3. ROD Pod Dębami                                      Brzesko                                    gm. Brzesko
4. ROD Relaks                                                Brzesko                                    gm. Brzesko
Powiat dąbrowski
1. ROD Jabłoń                                                Dąbrowa Tarnowska              gm. Dąbrowa Tarnowska
Powiat tarnowski
1. ROD Góra Marcina                                   Tarnów                                    gm. Tarnów
2. ROD Jaskółka                                             Tarnów                                    gm. Tarnów
3. ROD Kalinka                                              Tarnów                                    gm. Tarnów
4. ROD Komunalnik                                      Tarnów                                    gm. Tarnów
5. ROD Kopernik                                           Tarnów                                    gm. Tarnów
6. ROD Leliwa                                                Tarnów                                    gm. Tarnów
7. ROD Metalowiec                                       Tarnów                                    gm. Tarnów
8. ROD Nad Wątokiem                                 Tarnów                                    gm. Tarnów
9. ROD Narcyz                                               Tarnów                                    gm. Tarnów
10. ROD Oaza                                                 Tarnów                                    gm. Tarnów
11. ROD Semafor                                           Tarnów                                    gm. Tarnów
12. ROD Słonecznik                                       Tarnów                                    gm. Tarnów
13. ROD Słoneczny                                        Tarnów                                    gm. Tarnów
14. ROD Szarotka nad Strumykiem            Tarnów                                    gm. Tarnów
15. ROD Tamel                                               Tarnów                                    gm. Tarnów
16. ROD Bratek                                              Tuchów                                    gm. Tuchów
17. ROD Nad Dunajcem                               Żabno                                      gm. Żabno 
1. ROD Dunajec                                            Nowy Sącz
2. ROD Falkowa                                           Nowy Sącz
3. ROD Góra Zabełecka                               Nowy Sącz
4. ROD Kolejarz                                           Nowy Sącz
5. ROD Malwa                                              Nowy Sącz
6. ROD Nowy Świat                                    Nowy Sącz
7. ROD Orła Białego                                    Nowy Sącz
8. ROD Szarotka                                           Nowy Sącz
9. ROD Senior                                               Nowy Sącz
10. ROD SZPOW                                          Nowy Sącz
11. ROD Węzła PKP                                    Nowy Sącz
12. ROD Wólki                                             Nowy Sącz
13. ROD Gaj                                                  Świniarsko                              gm. Chełmiec
14. ROD Energetyk                                      Rożnów                                   gm. Gródek nad Dunajcem
15. ROD Miejski                                           Stary Sącz                                gm. Stary Sącz
16. ROD Poprad                                           Stary Sącz                                gm. Stary Sącz
17. ROD Jodełka                                           Krynica-Zdrój                         gm. Krynica-Zdrój
18. ROD Kolejarz                                         Krynica-Zdrój                         gm. Krynica-Zdrój
19. ROD Łącznościowiec                            Krynica-Zdrój                         gm. Krynica-Zdrój
20. ROD Witaminka                                    Krynica-Zdrój                         gm. Krynica-Zdrój
21. ROD Źródełko                                        Krynica-Zdrój                         gm. Krynica-Zdrój
Powiat limanowski: gmina miejska Limanowa
1. ROD inż. Marka                                       Limanowa                               gm. miejska Limanowa
2. ROD Miejski                                             Limanowa                               gm. miejska Limanowa
3. ROD Słoneczny                                        Limanowa                               gm. miejska Limanowa
Powiat gorlicki gm. Gorlice i Biecz
1. ROD Karpaty                                            Gorlice                                      gm. Gorlice
2. ROD Kolejarz                                            Gorlice-Zagórzany                 gm. Gorlice
3. ROD Korczaka                                          Gorlice                                     gm. Gorlice
4. ROD Kościuszki                                       Gorlice                                     gm. Gorlice
5. ROD Łokietka                                           Gorlice                                     gm. Gorlice
6. ROD Przyszłość                                        Gorlice                                     gm. Gorlice
7. ROD Sokół                                                 Gorlice                                     gm. Gorlice
8. ROD Spólnota                                           Gorlice                                     gm. Gorlice
9. ROD Pod Dębem Lipowa                       Gorlice                                     gm. Gorlice
10. ROD Zgoda                                             Biecz                                         gm. Gorlice
Powiat nowosądecki gm. Grybów
1. ROD Nad Białą                                         Grybów                                    gm. Grybów
1. ROD Rajsko                                               Oświęcim                                 gm. Oświęcim
2. ROD Kamieniec                                        Oświęcim                                 gm. Oświęcim
3. ROD Nad Jeziorem                                  Oświęcim                                 miasto Oświęcim
4. ROD Rezeda                                              Oświęcim                                gm. Oświęcim
5. ROD Stare Stawy                                      Oświęcim                                gm. Oświęcim
6. ROD Witaminka                                       Oświęcim                                 gm. Oświęcim
7. ROD Zasole                                               Oświęcim                                 miasto Oświęcim
8. ROD Czerwony Kapturek                       Chełmek                                  gm. Chełmek
9. ROD Kilińskiego                                       Chełmek                                  gm. Chełmek
10. ROD Górnik                                             Brzeszcze                                gm. Brzeszcze
11. ROD Jaśmin                                             Brzeszcze                                 gm. Brzeszcze
12. ROD Tęcza                                               Brzeszcze                                gm. Brzeszcze
13. ROD Marzenie                                        Kęty                                          gm. Kęty
14. ROD Relaks                                             Kęty                                          gm. Kęty
15. ROD Sezam                                             Kęty                                          gm. Kęty
16. ROD Soła                                                 Kęty                                          gm. Kęty 
Powiat chrzanowski, gminy: Alwernia, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia
1. ROD Alwernia                                           Alwernia                                 gm. Alwernia
2. ROD Fablok                                               Chrzanów                               gm. Chrzanów
3. ROD Komunalnik                                     Chrzanów                               gm. Chrzanów
4. ROD Kroczymiech                                    Chrzanów                               gm. Chrzanów
5. ROD Pod Sosnami                                    Chrzanów                               gm. Chrzanów
6. ROD Podlesie                                            Chrzanów                               gm. Chrzanów
7. ROD Polana                                               Chrzanów                               gm. Chrzanów
8. ROD Relax                                                 Chrzanów                                gm. Chrzanów
9. ROD Słonecznik                                        Chrzanów                               gm. Chrzanów
10. ROD Pniaki                                              Libiąż                                       gm. Libiąż
11. ROD Gaj                                                   Trzebinia                                 gm. Trzebinia
12. ROD Kolejarz                                           Trzebinia                                 gm. Trzebinia
Powiat olkuski, gminy: Klucze, Wolbrom, Olkusz, Bukowno
1. ROD Na Kamyku                                     Klucze                                      gm. Klucze
2. ROD Skałka                                               Jaroszowiec                             gm. Klucze
3. ROD Nad Zalewem                                 Wolbrom                                  gm. Wolbrom
4. ROD Relaks                                               Wolbrom                                  gm. Wolbrom
5. ROD Bażant                                               Olkusz                                     gm. Olkusz
6. ROD Jarzynka                                           Olkusz                                      gm. Olkusz
7. ROD Malwa                                               Olkusz                                     gm. Olkusz
8. ROD Rabsztyn                                           Olkusz                                     gm. Olkusz
9. ROD Wisienka                                           Bukowno                                 gm. Bukowno
Powiat miechowski, gmina Miechów
1. ROD Komorów                                         Miechów                                 gm. Miechów
2. ROD Krokus                                              Miechów                                 gm. Miechów
3. ROD Maciejka                                           Miechów                                  gm. Miechów
4. ROD Miechowity                                      Miechów                                 gm. Miechów
   
1. ROD Jasień                                                 Proszowice                             gm. Proszowice
 
Powiat proszowicki, gmina Proszowice

Powiat wadowicki, gminy: Andrychów i Wadowice
1. ROD Jubileuszowy                                   Andrychów                             gm. Andrychów
2. ROD Nowalijka                                         Andrychów                             gm. Andrychów
3. ROD Pańska Góra                                     Andrychów                             gm. Andrychów
4. ROD Przyjaźń                                            Andrychów                             gm. Andrychów
5. ROD Radość                                              Andrychów                             gm. Andrychów
6. ROD Relaks                                                Andrychów                            gm. Andrychów
7. ROD Kaprys                                              Wadowice                                gm. Wadowice
8. ROD Mafo                                                 Wadowice                                gm. Wadowice
9. ROD Ogród Daniela                                 Wadowice                               gm. Wadowice
10. ROD Szarotka                                          Wadowice                               gm. Wadowice
Powiat suski, gminy: Jordanów i Maków Podhalański
1. ROD Relaks                                                Jordanów                                gm. Jordanów
2. ROD Skawa                                                Maków Podhalański             gm. Maków Podhalański
Powiat nowotarski, gmina Nowy Targ
1. ROD Krokus                                              Nowy Targ                              gm. Nowy Targ
2. ROD Podhale                                             Nowy Targ                              gm. Nowy Targ
3. ROD Transportowiec                               Nowy Targ                              gm. Nowy Targ
Powiat tatrzański, gmina Kościelisko
1. ROD Pod Giewontem                              Kościelisko                              gm. Kościelisko