Polski Związek Działkowców 
stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie 
Okręg Małopolski w Krakowie 
Komisje problemowe działające w Okręgu Małopolskim PZD w Krakowie
Copyrights © 2021 by Okręg Małopolski PZD w Krakowie All rights reserved.

I Komisja ds. skarg i wniosków

       1. Przewodnicząca Zofia Jędrzejek-Chwastek (Kraków)

       2. Zdzisława Królczyk (Kraków)

       3. Grażyna Grzybowska (Kraków)

       4. Agata Janka (Stary Sącz)

       5. Stanisław Oszast (Rajsko) 

       6. Władysław Smęder (Kraków)

       7. Jan Wołoch (Kraków)

       8. Agnieszka Wołodko (Krzeszowice)

 

       

II Komisja ds. tworzenia, łączenia i podziału ROD oraz nowoczesnego zagospodarowania ogrodów

       1. Przewodniczący Jan Wołoch (Kraków)

       2. Robert Czech (Gorlice)

       3. Andrzej Dyczko (Oświęcim)

       4. Grażyna Kluba (Chrzanów)

       5. Zdzisława Królczyk (Kraków)

       6. Dariusz Rybak (Kraków)

       7. Tomasz Zacharski (Kraków)

       8. Stanisław Zych (Brzesko)

       9. Joanna Gadzinowska – starszy instruktor ds. ogrodniczych OM

 

III Komisja ds. bezpieczeństwa

       1. Przewodniczący Robert Czech (Gorlice)

       2. Andrzej Cebula (Nowy Sącz)

       3. Tomasz Kaleta (Tarnów)

       4. Stanisław Oszast (Rajsko)

       5. Marian Urbański (Chrzanów)

       6. Jan Wołoch (Kraków)

       7. Michał Żuchowicz (Olkusz)

 

IV Komisja ds. inwestycji i dotacji

       1. Przewodnicząca Grażyna Grzybowska (Kraków)

       2. Zofia Jędrzejek-Chwastek (Kraków)

       3. Bogusława Mituniewicz (Kraków)

       4. Robert Pyrc (Kraków)

       5. Izabela Jasińska – główna księgowa OM

       6. Justyna Szwajca – inspektor ds. inwestycji OM

 

V Komisja ds. oświaty ogrodniczej i ochrony środowiska

       1. Przewodnicząca Zdzisława Królczyk (Kraków)

       2. Beata Bartosz (Kraków)

       3. Eugeniusz Konieczny (Bochnia)

       4. Marian Przystaj (Oświęcim)

       5. Roman Sroka (Klucze)

       6. Joanna Gadzinowska – starszy instruktor ds. ogrodniczych OM

       7. Jerzy Sugier – Krajowy Instruktor SSI

 

 

VI Komisja ds. nadzoru nad zarządami ROD i analizowania dokumentów z walnych zebrań

       1. Przewodniczący Władysław Smęder (Kraków)

       2. Grażyna Grzybowska (Kraków)

       3. Marek Pietras (Kraków)

       4. Stanisław Kordeczka (Nowy Sącz)

       5. Kazimierz Mika (Wieliczka)

       6. Jan Wołoch (Kraków)

       7. Bogusława Krystyjan – radca prawny OM

       8. Maria Motloch – biuro zamiejscowe w Nowym Sączu OM

 

VII Komisja ds. archiwizacji

       1. Przewodniczący Stanisław Oszast (Rajsko)

       2. Bogusława Mituniewicz (Kraków)

       3. Robert Pyrc (Kraków)

       4. Dariusz Rybak (Kraków)

       5. Maria Sowa-Szczecińska (Zabierzów)

       

VIII Komisja ds. odznaczeń

       1. Przewodnicząca Anna Kozyra (Tarnów)

       2. Jadwiga Cebula (Kraków)

       3. Władysława Czaderska (Andrychów)

       4. Piotr Kamysz (Brzesko)

       5. Krystyna Wielgus (Tarnów)

       6. Ewa Luzar – pracownik administracyjny OM

 

IX Komisja ds. konkursów

       1. Przewodnicząca Anna Kozyra (Tarnów)

       2. Zofia Mróz (Nowy Sącz)

       3. Barbara Odrzywołek (Chrzanów)

       4. Jarosław Strzelczyk (Bukowno)

       5. Joanna Gadzinowska – starszy instruktor ds. ogrodniczych OM

       6. Kazimiera Grebla – Krajowy Instruktor SSI

       7. Jerzy Sugier – Krajowy Instruktor SSI

 

X Komisja ds. Rozwoju ROD

       1. Przewodnicząca Marta Warmuz (Kraków)

       2. Andrzej Cebula (Nowy Sącz)

       3. Robert Czech (Gorlice)

       4. Grażyna Grzybowska (Kraków)

       5. Zofia Jędrzejek-Chwastek (Kraków)

       6. Stanisław Kordeczka (Nowy Sącz)

       7. Anna Kozyra (Tarnów)

       8. Stanisław Oszast (Rajsko) 

       9. Stanisław Rachwał (Kraków)

     10. Jan Wołoch (Kraków)

     11.Michał Żuchowicz (Olkusz)